Kære gæst, velkommen til Tweak.dk.
Hvis dette er dit første besøg her, bør du læse Hjælp. Her forklares i detaljer hvordan denne side fungerer.
For at benytte alle funktionerne på denne side, bør du overveje at lade dig registrere.
Benyt venligst registreringsformularen for at registrere her eller læs yderligere information om registreringsprocessen.
Hvis du allerede er registreret, så log på her.
Uhh ja også oppe på hele 3 kroner nu.. Gav vide om man skulle ændre sin profil til at være en teenage tøs?.. synes godt nok ikk de sender ret mange til mig.. når i hvert fald aldrig de penge som de snakke om man kan få om dagen inde på deres side.. hehe
If you make it idiotproof then some will just make a better idiot.. =P
Oprindeligt indlæg af Firedog
nu er jeg også tilmeldt 3kr weee
Hva sker der?.. jeg har kun tjent 3 kr på 1 døgn..
hehe
jeg har allerede tjent 4 mon ikke også det er fint i starten at du ikke for så mange.. det erjo penge ned i lommen lige meget hvad.. om der går 1 uge eller 2 før du for 50 kr. det er penge du har fået
jeg er egenlig ligeglad hvor mange penge jeg for hvor hurtigt. Det er penge lige meget hvad som jeg egenligt ikke har gjort noget for at få
Oprindeligt indlæg af Malk
Dem som ikke har ubegrænset download på deres tlf skal også lige tænke på at det ikke er gratis at hente en MMS.
En MMS skal downloades fra tlfselskabets server og det koster typisk 10-15 pr MB.
ikke så vidt jeg har undersøgt.. at modtage en MMS er gratis
Ikke på alle abbonnementer, At modtage "headeren" er gratis ja, men skal man så se billedet eller filen der udgør MMS´en skal de downloades, og det koster hos nogle tlf selskaber.
Jeg har 3 og der koster det for mig 0.75 kr. per mb, men så meget fylder de der reklamer slet ikke. Desuden har jeg heller ikke modtaget nogen form for reklame siden jeg tilmeldte mig, tror jeg har 3 kr. inde på WOOOOOOHA!
Intel Core i7 920 D0 @ 4.1 ghz 21*196 cooled by TRUE Black - Asus P6T SE modded - Sapphire 4870x2 -
Corsair 750TX - 128 SSD - 74 GB WD Raptor - Antec P182 - Iiyama Prolite 24' 2ms