- Tweak.dk »
- Køb & Salg »
Kære gæst, velkommen til Tweak.dk. Hvis dette er dit første besøg her, bør du læse Hjælp. Her forklares i detaljer hvordan denne side fungerer. For at benytte alle funktionerne på denne side, bør du overveje at lade dig registrere. Benyt venligst registreringsformularen for at registrere her eller læs yderligere information om registreringsprocessen. Hvis du allerede er registreret, så log på her.
Hejsa jeg får mig en ny skærm imorgen så derfor sælger jeg min gamle. Navnet er MIRAI blablabla
Der er lidt info om den her http://hwt.dk/literaturedetails.aspx?TeaserID=7269 Den fejler intet dog er der en lille ris i venstre side øverst men den kan du ikke se når skærmen er tændt med mindre du bider dig fast i den. Skærmen er halvandet år gammel jeg gav 2000kr for den, har dog ikke kvittering mere. Den befinder sig i aalborg og jeg ønsker ikke at sende hvis der skulle være en køber. Forsat god søndag. Hit it! Der følger orginal emballage med.

AMD BE 965 @ 3.4 // Nvidia GTX470 // OCZ-AMD BE 2x2 Cl8 1600Mhz // M4A785TD-V EVO // Corsair HX850 // Thermaltake SpinQ VT Red // Lancool PC-K62 Red Edition
Dette indlæg er blevet redigeret 1 gange, senest redigeret af "Falkenberg" (05.09.2010, 13:01)
Nyeste Videoer og Trailers
Partner sider
Indsend nyhed
Nyhedsbrev
Tilføj din mail adresse til vores nyhedsbrev der sendes ud med info om konkurrencer og artikler.
MEST LÆSTE
MEST KOMMENTEREDE