Du er ikke logget på.



Nyhedsbrev






Indsend nyhed

Har du fundet en fed nyhed så indsend den så alle andre på Tweak.dk kan få glæde af den.

Indsend nyhed



Kære gæst, velkommen til Tweak.dk. Hvis dette er dit første besøg her, bør du læse Hjælp. Her forklares i detaljer hvordan denne side fungerer. For at benytte alle funktionerne på denne side, bør du overveje at lade dig registrere. Benyt venligst registreringsformularen for at registrere her eller læs yderligere information om registreringsprocessen. Hvis du allerede er registreret, så log på her.

1

fredag, 22. august 2003, 17:18

nyt casemod?? HELP??

jeg har et acryl kabi. og vil gerne have lys i der er plads til en blæser foran en i toppen, to i siden og en bagi!!

hvordan kunne i finde på at gøre? hvad ville i købe??


Nogen der kender nogle gode steder til køb af casemodding?? udover chippen cyberbox og g-shop??

Altså vil gerne både have cathode rør måske UV runde lysende flobbykabler osv.

Dette indlæg er blevet redigeret 1 gange, senest redigeret af "sebmik" (22.08.2003, 17:19)


2

fredag, 22. august 2003, 17:35

RE: nyt casemod?? HELP??

sorry skrev forkert!! har ikke et acryl kabi. men det er det jeg vil ha!! nogen der har et til salg eller kender et sted på nettet hvor det er billigt???

3

fredag, 22. august 2003, 19:32

inde på mm-data.dk der har de også en masse til casemodding, har selv 2 stk uv katoderør samt 2kaza blæsere med blå lys i ..Det gir en ok effekt
ASUS Crosshair IV Formula, 890FX
4x4 GB Corsair memory
AMD Phenom II X6 1090T (4,2 ghz )

VAPOR-X HD 7970 GHz Edition

Creative X-Fi

Corsair TX650W
Cpu cooled by H2O

Klassificer denne tråd
  



Copyright 2001-2013 © Tweak.dk | www.tweak.dk
Forum Tags | Hardware | Nyheder | Forum | Ansvar | Mobiltelefoner | Sitemap | Cookies | Mobilabonnement